Επιτυχόντες

Εμείς στοχεύουμε!

2018-19
ΔΕΜΙΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΤΖΑΝΙΚΙΑΝ ΕΜΙΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΑΤΣΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΓΟΥΖΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΧΑΤΖΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΝΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
ΦΡΙΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
ΒΛΑΧΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
2017-18
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΟΡΙΖΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΘΕΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ [ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΔΙΔΙΜΟΤΟΙΧΟ)
ΚΟΡΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΚΟΡΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ Κ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΓΚΑΡ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (Ο.Π.Α. )
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΗΜΙΚΟ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑ.Δ.Α)
ΝΤΡΑΓΚΟΤΙ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΧΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΑΠΘ)
ΦΡΑΝΤΖΕΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΑΣΠΑΙΤΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΘΩΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΝΤΟΥΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΟΡΙΖΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΛΚΗΣΤΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΗΛΙΑΝΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΕΚΠΑ)
ΑΝΤΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ
ΣΚΕΜΠΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΤΑΧΙΡΛΛΑΡΙ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Κ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΡΙΦΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΕΚΠΑ)
ΓΚΟΠΗ ΔΑΝΑΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΧΕΛΜΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΕΚΠΑ)
ΦΕΤΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΠΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΕΚΠΑ)
ΔΑΖΕΑΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ)
ΜΙΓΚΡΑΝΟΒ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
ΓΚΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΣΠΑΡΤΗΣ)
ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
ΨΑΡΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
2016-17
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)    
ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΟΡΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΠΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΜΗΜΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (Π.Α. Π.Ε.Ι.)
ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΩΣΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ Κ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟ)
ΚΟΡΟΜΗΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ)
ΝΑΤΣΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΛΒΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΕΛΟΥΔΑ ΑΝΔΡΙΑΝNΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΕΚΠΑ)
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΡΓΙΟΥΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Φ.Π.Ψ (ΕΚΠΑ)
ΚΑΡΒΕΛΛΗ ΑΘΗΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΜΑΝΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΕΚΠΑ)
ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΖΑΝΙΚΙΑΝ ΡΟΥΠΕΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΩΝΤΑΣ ΤΜΗΜΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ
ΜΟΥΡΤΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΔΟΙΗΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΕΚΠΑ)
ΓΟΥΛΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΖΩΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
ΧΡΗΣΤΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΤΑΧΙΡΛΛΑΡΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΙΖΑΝΤΖΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΜΗΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ.Δ.Ο. ΔΟΙΗΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΙΤΑ ΤΜΗΜΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
ΦΡΑΓΚΙΑΣ ΝΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΧΙΟΥ
ΚΑΛΦΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΥΛΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ Φ.Π.Ψ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΙΚΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΙΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΛΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΠΕΙ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Φ.Π.Ψ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α.ΤΕ.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΙΛΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΘΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΣΟΚΑΠΑ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΠΕΙ)
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΟΠΑ) ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΣΟΕΕ) ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΝΑΗ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΟΥΓΛΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΣΟΕΕ) ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΛΑΒΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΣΥΡΟΣ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Α.ΤΕ.Ι ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΥ ΛΙΝΤΑ Τ.Ε.Ι ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩN Ε.Μ.Π
ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Α.ΤΕ.Ι ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΣΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΗ ΒΙΚΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΣ Α.ΤΕ.Ι ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΙΡΗΓΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΝΤΕΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ
ΣΕΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΚΑΡΑΟΥΓΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΜΗΤΣΗ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΩΝ ΕΤΩΝ

Δείτε τους επιτυχόντες παλαιοτέρων ετών πατώντας εδώ